Buradasınız

ABD'nde Devletin Yeniden Yapılandırılması Projesinin Lideri Bob Stone'un Konuşmacı Olarak Katıldığı Konferans Düzenlendi.

ABD'nde Devletin Yeniden Yapılandırılması Projesinin Lideri Bob Stone'un Konuşmacı Olarak Katıldığı Konferans Düzenlendi.

Gelir İdaresi Başkanlığı Mükellef Hizmetleri Daire Başkanlığı tarafından "Amerika Birleşik Devletleri'nde Kamunun Yeniden Yapılandırılması-ABD Gelir İdaresi IRS'in Yeniden Yapılandırılması" konulu bir konferans düzenlenmiştir.
Maliye Bakanlığı Müsteşarı Sayın Hasan Basri AKTAN, Gelir İdaresi Başkanı Sayın Osman ARIOĞLU ve Maliye Bakanlığı'nın diğer üst düzey yöneticileriyle birlikte geniş bir dinleyici grubunun katılımıyla ile gerçekleştirilen konferansa konuşmacı olarak, Başkan Bill CLINTON döneminde, 1993 - 1999 yılları arasında, Kamunun Yeniden Yapılandırılması projesinin liderliğini yapan Sn. Bob STONE katılmıştır.

Açılış konuşmasını Gelir İdaresi Başkanı Sayın Osman ARIOĞLU' nun yaptığı "ABD Gelir İdaresi'nin (IRS) Yeniden Yapılandırılması" konulu konferansta Bob STONE, IRS'te mükellef odaklı değişimin nasıl başladığı ve nasıl geliştiği konusunda deneyimlerini katılımcılara aktarmıştır.


İngilizce Slayt Türkçe Slayt
Bob_Stone_Slayt Bob_Stone_Turkce